Styrelsen

Här hittar du kontaktuppgifter till kårens styrelse.

Catharina Stenermark

Kårordförande, Avdelningsledare - Akvariet (Upptäckarna måndag)
E-post: catharina.stenermark@tpab.se
Mobil:
070-685 48 42

Catharina är vår kårordförande sedan hösten 2014


Cina Broquist

Styrelseledamot, Ledare Akvariet (Upptäckarna måndagar)
E-post: cina@broquist.com

-

Felix Strandlid

Styrelseledamot
E-post: felixx@home.se

-

Johan Grafström

Vice Kårordförande
E-post: johan@supershow.se

-

Matilda Wie

Kårsekreterare,
E-post: matildawie@gmail.com

-

My Lundin

Stugansvarig, Styrelseledamot
E-post: My.Lundin@gar-bo.se

My är ansvarig för Sjöhuset från kåren

Per-Olof Forsgren

Styrelseledamot, Avdelningsledare - Farleden (Äventyrarna)
E-post: pefo01@handelsbanken.se

-

Kerstin Landelius

Kårkassör, Ansvarig för kölista, Ansvarig för Scoutnet, Styrelseledamot
E-post: kerstin.landelius@telia.com
Telefon:
08-766 04 11

Kerstin är vår kårkassör och medlemsregistrerare.

Nils Edhborg

Ordförande i båtkomittén, Styrelseledamot
E-post: nils.edhborg@telia.com

.

Jessica Tressfeldt

Avdelningsledare Rover - GBS. Styrelseledamot
E-post: jessica.tressfeldt@hotmail.com

.