Styrelsen

Här hittar du kontaktuppgifter till kårens styrelse.

Catharina Stenermark

Kårordförande

E-post: catharina.stenermark@tpab.se

Mobil:
070-685 48 42

Johan Grafström

Vice Kårordförande

E-post: johan@supershow.se

Kerstin Landelius

Kårkassör, Ansvarig för kölista, Ansvarig för Scoutnet, Styrelseledamot

E-post: kerstin.landelius@telia.com

Miranda Forsgren

Grenrepresentant Roverscouter

E-post: mirandaforsgren@hotmail.com

Pontus Gifvas

Grenrepresentant Utmanarscouter, Informationsansvarig

E-post: pontus.2000@hotmail.com

Per-Olof Forsgren

Grenrepresentant Äventyrarscouter

E-post: pefo01@handelsbanken.se

Johanna Atterljung

Grenrepresentant Upptäckarscouter

E-post: j.atterljung@gmail.com

Ann Larsson

Grenrepresentant Spårarscouter

E-post: abi.larsson@hotmail.com

My Lundin

Ordförande Huskommittén

E-post: my.lundin@gmail.com

Nils Edhborg

Ordförande Båtkommittén

E-post: nils.edhborg@telia.com